SaaS 3.0 Developer (m/k/d)

Kategoria pracy: IT i rozwój
Typ pracy: Możliwość zdalnego W niepełnym wymiarze godzin Pełny etat
Lokalizacja pracy: Flensburg

Ożyw z nami cyfrowy puls handlu!

Czujesz szybkie tempo rozwoju e-commerce i chcesz pracować na styku technologii i prawa podatkowego? Dołącz do nas w podróży, która zrewolucjonizuje świat handlu online.

Przy AccountOne Nie jesteśmy zwykłą platformą - jesteśmy świecącym północnym światłem w oceanie danych i transakcji. Nasza misja? Ułatwić życie handlowcom internetowym i doradcom podatkowym poprzez okiełznanie chaosu danych i przekształcenie go w idealną harmonię.

Dzięki naszej rewolucyjnej matrycy wyceny, która wykracza daleko poza standardy branżowe, zapewniamy, że sprzedaż jest błyskawicznie przypisywana do właściwych stawek podatkowych i krajów. Opanowaliśmy sztukę automatycznego dopasowywania przepływów pieniężnych do przychodów, a to dopiero początek.

Z nami zanurzysz się w ekosystemie, który jest doceniany przez ponad 4000 entuzjastycznych handlowców online i ponad 700 renomowanych firm podatkowych. Nasza technologia to nie tylko narzędzie, ale serce, które łączy firmy internetowe i specjalistów podatkowych.

Razem z Tobą chcemy przekształcić AccountOne w firmę SaaS 3.0.

Jeśli jesteś pasjonatem innowacji, jeśli chcesz być częścią zespołu, który stoi na czele cyfrowej rewolucji, to AccountOne Twój następny dom. Bądź pionierem, który robi różnicę. Bądź częścią naszej podróży.

AccountOne - Tutaj kształtujemy przyszłość e-commerce. Brakuje tylko TWOJEGO wyjątkowego wkładu!

Zadania

  • Tworzenie wieloplatformowych aplikacji dla systemów iOS i Android przy użyciu Flutter (Dart)
  • Rozszerzenie naszego backendu NodeJS
  • Praca z różnymi modelami baz danych (SQL/NoSQL)
  • Dalszy rozwój i utrzymanie naszej platformy AccountOne SaaS
  • Niezależna obsługa podprojektów
  • Testowanie i dokumentowanie procesów
  • Ochrona i bezpieczeństwo danych są zawsze w centrum uwagi we wszystkich działaniach

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w tworzeniu projektów NodeJS (JavaScript) i/lub Flutter (Dart)
  • Doświadczenie z relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych (np. Redis, MongoDB, MySQL, Postgresql).
  • Doświadczenie z interfejsami REST
  • Doświadczenie z React i/lub Vue będzie również dodatkowym atutem.
  • Praca zorientowana na rozwiązania i jakość
  • Samodzielna realizacja zadań
  • Studia informatyczne lub porównywalne doświadczenie

Korzyści

  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • Smartfon i laptop (z systemem Windows lub Mac)
  • 30 dni urlopu
  • Koro Bar & Organic Fruit
  • Karta świadczeń bezgotówkowych Edenred (po okresie próbnym)
  • Nowe biurka z regulacją wysokości i ergonomiczne krzesła biurowe
  • Praca niezależna od lokalizacji i bez zobowiązań (po przeszkoleniu możliwa również w biurze domowym)
  • Miejsce pracy z widokiem na fiord Flensburg
  • Możliwości dalszego szkolenia
  • Team finca na Majorce jako biuro zimowe (1x w roku)

Z nami możesz spodziewać się szerokiego portfolio działań i małego rodzinnego zespołu liczącego 20 osób. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań w branży doradztwa podatkowego, czekamy na Twoją aplikację.

Dozwolony typ(y): .pdf, .doc, .docx
pl_PL