Konsultant podatkowy (m/k/d)

Kategoria pracy: Serwis i porady
Typ pracy: Pełny etat
Lokalizacja pracy: Flensburg

AccountOne oferuje platformę, która przygotowuje dane z bazarów, sklepów internetowych i systemów płatności dla doradcy podatkowego. W tym miejscu pojawia się nasza własna matryca oceny, która przypisuje sprzedaż do właściwych stawek podatkowych i krajów podatkowych niezależnie od systemu zarządzania towarami. W pełni automatyczne przypisywanie strumieni płatności do przychodów jest już realizowane na naszej platformie. Uzyskane w ten sposób dane mogą być następnie wykorzystane do eksportu dla działu księgowości lub doradcy podatkowego. Obecnie wspieramy ponad 3500 sprzedawców internetowych i ponad 550 urzędów skarbowych, które korzystają z naszego oprogramowania.

Zadania

  • Wsparcie i doradztwo dla doradców podatkowych i pracowników urzędów skarbowych we wszystkich kwestiach związanych z handlem elektronicznym
  • Nadzorowanie personelu technicznego w działach finansowych dużych firm
  • Audyt i walidacja transgranicznych procesów VAT
  • Stałe wsparcie dla firm podatkowych w obsłudze klientów z sektora e-commerce
  • Komunikacja między klientem a firmą podatkową

Kwalifikacje

  • Jesteś wyznaczonym doradcą podatkowym:w
  • Najlepiej, jeśli masz doświadczenie w pracy z klientami z branży e-commerce.
  • Masz dogłębne doświadczenie w zakresie podatku VAT w handlu transgranicznym
  • Masz doświadczenie w pracy z Datev, zwłaszcza z Kanzlei Rechnungswesen. Ewentualnie Simba, Addison lub porównywalne systemy księgowe.
  • Masz doświadczenie w pracy z programem Excel

Korzyści

  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • Vertauensarbeitszeit (Brak rejestracji czasu pracy) (Brak nadgodzin)
  • Smartfon i laptop
  • 30 dni urlopu
  • Koro Bar & Organic Fruit
  • Karta świadczeń bezgotówkowych Edenred (po okresie próbnym)
  • Biurka o regulowanej wysokości i ergonomiczne (nowe) krzesła biurowe
  • Praca niezależna od lokalizacji i bez zobowiązań (po przeszkoleniu możliwa również w biurze domowym)
  • Darmowe napoje w miejscu pracy
  • Miejsce pracy z widokiem na fiord Flensburg
  • Możliwości dalszego szkolenia
  • Team finca na Majorce jako biuro zimowe (1x w roku)

Z nami możesz spodziewać się szerokiej oferty działań. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć jeden z najbardziej zaawansowanych produktów w branży doradztwa podatkowego, czekamy na Twoją aplikację.

Dozwolony typ(y): .pdf, .doc, .docx
pl_PL