Asystent Sprzedaży (m/f/d) w obszarze SaaS

Kategoria pracy: Marketing
Typ pracy: Możliwość zdalnego W niepełnym wymiarze godzin Pełny etat
Lokalizacja pracy: Flensburg

AccountOne to firma typu start-up, która została założona w 2016 roku we Flensburgu i ma siedzibę w Sonwik. Specjalizujemy się w obsłudze danych księgowych pomiędzy handlem elektronicznym a doradztwem podatkowym i obecnie obsługujemy ponad 3500 sprzedawców internetowych oraz współpracujących z nimi doradców podatkowych, którzy korzystają z naszego oprogramowania. Używamy naszego oprogramowania do obliczania podatku obrotowego na terenie Unii Europejskiej i w ramach indywidualnych koncepcji księgowych co miesiąc przekazujemy naszym doradcom podatkowym i klientom zajmującym się handlem internetowym dane dotyczące zamówień i związanych z nimi płatności. Ponadto generujemy podstawowe dane dla celów zgodności z przepisami o podatku VAT w celu zgłaszania podatku VAT za granicą. Naszymi klientami są zarówno sprzedawcy internetowi na początku swojej kariery, jak i międzynarodowe koncerny i firmy z całego świata. Doradzamy doradcom podatkowym w zakresie perfekcyjnego i najbardziej efektywnego rozliczania danych masowych oraz zapewniamy narzędzia niezbędne do obsługi handlowców internetowych zgodnie z GOBD.

Zadania

  • Porady na temat naszych interfejsów dla handlowców internetowych i doradców podatkowych
  • Aktywny kontakt, ocena potrzeb i umawianie spotkań z (potencjalnymi) klientami
  • Komunikacja ze społecznością internetową, moderowanie dyskusji
  • Przygotowywanie, doradzanie i prowadzenie wstępnych spotkań z klientami
  • Wprowadzenie wersji demonstracyjnych online naszego oprogramowania
  • Interfejs komunikacyjny pomiędzy doradcą podatkowym a inwestorem internetowym
  • Utrzymywanie istniejących kontaktów z klientami
  • Wstępne spotkania z naszymi klientami do momentu podpisania umowy.

Kwalifikacje

  • Ukończone szkolenie handlowe lub porównywalne kwalifikacje
  • Jesteś komunikatywny, asertywny i szybko orientujesz się w sytuacji.
  • Masz doświadczenie w sprzedaży oprogramowania wymagającego wyjaśnień
  • Pewna obsługa pakietu MS-Office i dobra znajomość języka angielskiego
  • Przedsiębiorcze i zorientowane na klienta myślenie i działanie

Korzyści

  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • Vertauensarbeitszeit (Brak rejestracji czasu pracy) (Brak nadgodzin)
  • Smartfon i laptop
  • 30 dni urlopu
  • Koro Bar & Organic Fruit
  • Karta świadczeń bezgotówkowych Edenred (po okresie próbnym)
  • Biurka o regulowanej wysokości i ergonomiczne (nowe) krzesła biurowe
  • Praca niezależna od lokalizacji i bez zobowiązań (po przeszkoleniu możliwa również w biurze domowym)
  • Darmowe napoje w miejscu pracy
  • Miejsce pracy z widokiem na fiord Flensburg
  • Możliwości dalszego szkolenia
  • Team finca na Majorce jako biuro zimowe (1x w roku)

Z nami możesz liczyć na kompleksową ofertę działań. Od udzielania wstępnych porad doradcom podatkowym i klientom, po tworzenie i obsługę złożonych spraw. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć jeden z najbardziej zaawansowanych produktów w branży doradztwa podatkowego, czekamy na Twoją aplikację.

Dozwolony typ(y): .pdf, .doc, .docx
pl_PL